FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 6 : 0 (2 : 0) FK Pardubice WU-18 FK Teplice

1. liga dorostenek 2020/2021 | 3. kolo | 23.08.2020 | Letní stadion Pardubice

Suverénní vstup pardubických dorostenek do letošní ligové sezóny

Dorostenky navázaly na vysoké výhry z přípravných zápasů a do letošního ročníku vstoupily správnou nohou.

1. kolo ligy dorostenek

FK Pardubice WU18 - FK Teplice WU18   6:0 (2:0)

Hráno na trávě Letního stadionu v Pardubicích dne 23. 8. 2020

Branky: Hýlová, Nekovářová, Zikmundová, Koblížková, Borovičková, Hlušičková

Sestava: Mikulecká - Holcová Tereza, Fišerová, Suchanová, Borovičková - Burešová - Zikmundová, Solničková, Koblížková, Nekovářová - Hýlová "K"

Střídaly: Hegrová, Hlušičková, Kružíková, Krejčí, Ledvinková, Friedrichová, Holcová Kristýna.

Trenéři: K. Kozák a J. Matějka

Hodnocení: Za první ligový zápas musíme děvčata pochválit. Navázala na vydařenou letní přípravu a své soupeřky naše holky téměř k ničemu nepustily. Byly dominantní na míči a předváděly pěknou kombinační hru se spoustou šancí. Výsledek mohl být klidně dvouciferný, ale koncovka nás v tomto zápase trápila. Zakončení bylo asi jedinou negativní věcí, kterou bychom mohli děvčatům vytknout. Pozitivem je určitě herní projev družstva a skutečnost, že se o 6 branek postaralo 6 různých střelkyň ! V dalším kole čeká na holky mnohem těžší prověrka, zajíždíme na horkou půdu hráček Slovácka, tedy jednoho z horkých aspirantů na příčky nejvyšší. V prvním kole doma "smetly" plzeňskou Viktorku 6:0. My věříme, že pardubické hráčky budou pro domácí o mnoho těžší oříšek k rozlousknutí :-) .

Video od Martina Friedricha: https://www.youtube.com/watch?v=_z4VAvgoIRo

Sestřich gólú: https://www.youtube.com/watch?v=B9GpQZMjWSY

(Autor: Kamil Kozák | Datum: 26.08.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )