FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 1 : 1 (1 : 0) FK Pardubice ženy Loko Brno H. Heršpice

1. liga ženy 2020/2021 | 11. kolo | 13.03.2021 | UMT Ohrazenice

Ženský tým připravila o výhru penalta v závěru utkání

Pardubické ženy, které bojují o záchranu v nejvyšší soutěži, o víkendu vybojovaly v domácím prostředí jeden bod. V souboji se čtvrtým týmem tabulky měly na výhru, o tu je ale připravila penalta, kterou v závěru utkání proměnil brněnský celek.

11. kolo 1. ligy žen

FK Pardubice - Lokomotiva Brno Horní Heršpice 1:1 (1:0)

Branky: 10. Novotná - 83. Kukučová. ŽK: 0:1 (Lišková). Rozhodčí: Šálková - Špindlerová, Dibelková. Bez diváků.

Sestava: Glossová - Vejrová, Kupková, Kunáková - Kubečková (59. Matějková), Ličmanová, Neradová, Fialová - Hýlová (68. Jedličková), Novotná, Ninzcová.

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): „Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, soupeře přehrávali a zaslouženě jsme díky gólu Novotné šli do vedení. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat a je jen škoda, že jsme z nich nevytěžili druhou branku. Druhý poločas se na hřišti více bojovalo, než hrál fotbal a to vyhovovalo hostujícímu týmu. Bohužel jsme přestali být aktivní při nabíhání, a tak jsme spoustu situací řešili dlouhým míčem, což je herní varianta, ve které nemáme šanci. I přesto ve druhé půli bylo dost možností soupeři gólově odskočit, ale v pokutovém území jsme situace nevyřešili optimálně. V 83. minutě jsme nabídli soupeři pokutový kop, který znamenal vyrovnání stavu utkání. Hra se poté hodně otevřela, ale ani jednomu z týmů se nepodařilo skórovat. I tentokrát jsme měli v týmu ligovou premiéru - týkalo se to brankářky Glossové a juniorky Jedličkové. Ke třem bodům jsme dnes byli blíže, připisujeme si první jarní bod a hráčkám děkuji za jejich výkon.“

(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.03.2021 | Zdroj fotky: redakce )