FK Pardubice ženy

FC Slovan Liberec FK Pardubice ženy 2 : 1 (0 : 1) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

1. liga ženy 2020/2021 | 8. kolo | 20.03.2021 | UMT Doubí

Ženy ztratily zápas v Liberci v druhém poločase

V chladném počasí šly pardubické ženy do kabin s jednobrankovým náskokem. V druhém poločase domácí hráčky zabraly a po dvou standardních situacích zápas otočily.

8. kolo 1. ligy žen

FC Slovan Liberec - FK Pardubice 2:1 (0:1)

Branky: 51. Kantarská 64. Pouvová - 42. Novotná Simona (pen.)  ŽK: 1:1 (Skiba - Kabeláčová). Rozhodčí: Holakovská, Štěpánková, Kmitovská, Macháček

Sestava: Glossová - Vejrová, Kupková, Kabeláčová (73. Nekovářová) - Matějková, Ličmanová (53. Hlouchová), Novotná (79. Hegrová), Neradová, Fialová (73. Solničková) - Ninczová (53. Hýlová), Růžičková

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): „První poločas byl z naší strany velmi povedený. Rozhodně jsme měli vstřelit branku dříve než až z pokutového kopu na konci poločasu. Ofenzivní hráčky mě v tomto směru dnes velmi zklamaly a celkové řešení situací v předfinální a finální fázi bylo špatné. Druhý poločas byl naopak lepší liberecký celek. Přestala nám bohužel fungovat i obranná fáze a domácí tým zaslouženě výsledek otočil. Hlavním faktorem jsou naše klíčové hráčky, které bohužel stále nejsou schopny na sebe vzít zodpovědnost a prostě musíme počkat, až dospějí do výkonu, který například dnes předvedla domácí kapitánka. Povedenou premiéru si odbyla dvě děvčata ročníku 2004 a to konkrétně naše nová posila ze Sparty Radka Hlouchová a naše juniorka Vanesa Solničková. Musíme být trpěliví, protože když se podíváme na zápisy o utkání nejen dnes, ale i minulé týdny, tak pracujeme suverénně s nejmladším kádrem v lize. Dnešní věkový průměr kádru byl přesně 19,5 let. Věříme, že se zdravotně indisponované hráčky co nejdříve vrátí aspoň do tréninkového procesu, a těm, které teďka nastupují přejeme, aby jim nabrané zkušenosti z takovýchto zápasů pomohly v dalším rozvoji jejich kariér."