FK Pardubice ženy

1. FC Slovácko FK Pardubice ženy 4 : 1 (1 : 1) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

1. liga ženy 2020/2021 | 6. kolo | 04.10.2020 | MěFS Uherské Hradiště

Ženy na Slovácku vedly, ale vrátily se bez bodů

Také ženský tým se představil ve víkendovém na trávníku Slovácka, bohužel na rozdíl od mužských protějšků nechal body domácím. A to i přesto, že v utkání vedl po gólu Kubečkové. Na obratu se podílela také domácí Dvořáková, která na jaře oblékala pardubický dres.

6. kolo 1. ligy žen

1. FC Slovácko - FK Pardubice 4:1 (1:1)

Branky: 21. Waltrová, 58. Dvořáková, 78. Krejčířová, 90+1. Dubcová - 16. Kubečková. ŽK: 0:1 (Kupková), ČK: 0:1 (89. Beránková). Rozhodčí: Soukupová - Žáková, Uhlířová.

FK PCE: Beránková (89.) - Matějková, Kabeláčová, Vejrová (78. Prášilová), Kunáková - Pavlasová (78. Kružíková), Novotná (71. Neradová), Kupková, Fialová (58. Ninczová) - Kubečková (58. Hýlová), Růžičková

Ondřej Bačo (trenér Pardubic): "Do zápasu jsme vstoupili v nižším obranném bloku. Obrana domácích nezachytávala naše brejkové situace a po podskočení domácí obránkyně jsme šli po ose Růžičková, Kubečková do vedení. Bohužel opět defenzivní standartní situace, naše obránkyně podklouzne, domácí snadno srovnávají. V prvním poločase jsme měli další tři situace, které kdybychom řešili s klidem, tak dáme minimálně jednu branku. V 58. minutě jsme špatně odbránili centrovaný míč do našeho pokutového území a naše bývalá hráčka Eliška Dvořáková nám dala klíčový gól. V 63. minutě navádí míč Pavlasová, přihrává na Hýlovou, která postupuje ze strany na branku, ale skóre se nemění. O pět minut později pěkné šance Hýlové a následně Ninczové bohužel nevedly k vyrovnání. Na 3:1 nám domácí dávají krásnou šibenici a je prakticky po zápase. V poslední minutě, po hrubé individuální chybě na polovině hřiště, postupuje hráčka domácích sama na Beránkovou. Naše brankářka zmaří zjevnou možnost Slovácka a jdeme do desíti. Z přímého volného kopu si vypíjíme kalich hořkosti a prohráváme 4:1. Výkon dle mého názoru špatný nebyl, prohra 1:4 je krutá. Stále v některých situacích musíme herně dospět a to se zlomí pouze poctivou práci v tréninkovém procesu a zkušenostmi v dalších zápasech. Dnes máme za sebou další ligovou premiéru. Tentokrát si ji odbyla Áďa Kružíková a vedla si velmi dobře."