FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 3 : 1 (1 : 0) FK Pardubice ženy FC Viktoria Plzeň

1. liga ženy 2020/2021 | 3. kolo | 05.09.2020 | stadion Pod Vinicí

Ženský tým přehrál Plzeň a vybojoval tři body

V sobotu odpoledne se ženský A-tým střetl s hráčkami Viktorie Plzeň a po výborném výkonu si domácí celek připsal první výhru v soutěži. K dalšímu utkání vyrazí naše ženy v sobotu do Brna, k duelu proti domácí Lokomotivě.

3. kolo 1. ligy žen

FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň 3:1 (1:0)

Branky: 21. Pavlasová, 49. Růžičková, 61. Kabeláčová - 59. Polcarová.

Pardubice: Maršíková - Vejrová, Kupková, Matějková, Neradová (56. Kabeláčová) - Kunáková (62. Fialová), Ličmanová, Novotná, Pavlasová (56. Kubečková) - Růžičková (75. Vodvárková), Ninczová (56. Hýlová)

Hodnocení trenéra: „První domácí vítězství na Vinici je dle mého názoru naprosto zasloužené. Mezi vápny vypadala hra vyrovnaně, ale více gólových šancí měl určitě náš tým. První branku jsme vstřelili po výborně získaném míči a dohráním situace v pokutovém území Pavlasovou. Do poločasu jsme bohužel další šance nevyužili, ale to jsme si nechali na začátek druhé půle, kdy nás do dvoubrankového vedení poslala Růžičková, po nádherné přihrávce Novotné. Bohužel inkasovanou branku jsme soupeři nabídli jak na zlatém podnose a z toho se musíme ponaučit. Klid do našich řad dala Kabeláčová, kde jsme konečně vstřelili branku z rohového kopu. Chtěl bych pochválit celý tým a speciálně bych vyzdvihl uhlídání klíčové hráčky soupeře. Pevně věříme, že na domácí vítězství navážeme třemi body příští týden v sobotu v Brně.“