FK Pardubice B

Sokol Rohovládova Bělá FK Pardubice B 0 : 4 (0 : 2) FK Pardubice B FK Pardubice B

Přátelská utkání B-týmu 2019/2020 | přátelské utkání | 28.05.2020 | stadion Dolíček

V restartu jara výhra rezervy nad R. Bělou

Ve čtvrtek 28. května odehrály Na Dolíčku první přípravný zápas po koronavirové přestávce celky Rohovládovy Bělé (KP) a rezervy FK Pardubice B (ČFL). Očekávaná kvalita byla na straně třetiligového celku, který protočil hned 18 hráčů a tři ještě zapůjčil soupeři.

TJ Sokol Rohovládova Bělá - FK Pardubice B 0:4 (0:2)

Branky: 5. Miker, 23. Boura, 51. a 66. (z pen.) Sokol. Rozhodčí: M. Schmeiser z Dolní Rovně (J. Ujec, K. Schmeiser). Diváků: 15.

Sestavy - R. BĚLÁ: Javorski - Vávra, Špidlen, Nepivoda, Deutsch - Klouda, Pospíšil, Chovanec, Betlach, Panchártek - Kotajny. Střídali: Kraus, Kopecký, Polívka.

FK PCE B: Hrnčíř - Formáček (46. Rambousek), Dastych (46. Nemšovský), Pavlas (46. Řehák), Pitter (46. Zelenka) - Gočaltovský (46. Kubart), Miker - Čmelík, Boura (46. Jiroutek), Sokol - Lebiš (46. Řezníček).

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 28.05.2020 | Zdroj fotky: redakce FK )