FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice WU-18 SK Slavia Praha

1. liga dorostenek 2019/2020 | 12. kolo | 23.02.2020 | UMT Ohrazenice

Fantastický úvod jarní sezóny dorostenek

V nedělním odpoledni jsme v aprílovém počasí získali cenný skalp vedoucího celku ligy pražské Slavie.

FK Pardubice - SK Slavia Praha 2:0 (1:0)

Hráno na UMT v Ohrazenici 23. 2. 2020

Branky: Neradová, Holcová K.

Sestava: Beránková - Matějková, Vodvárková, Grundmannová "K" , Nekovářová - Suchanová - Minářová, Hegrová, Neradová, Solničková - Holcová T.

Střídaly: Holcová K., Borovičková, Chabadová, Šindelářová, Hlušičková a Širšová (připravena ještě náhradní brankářka Bidlová)

Trenéři: K. Kozák a J. Matějka

Hodnocení: Vynikající vstup do jarní sezóny předvedla naše děvčata, která zaslouženě zdolala dosavadního lídra soutěže. Pardubické hráčky se prezentovaly zodpovědnou prací v defenzivních činnostech, dokázaly sehrát s favoritkami vyrovnanou partii i v poli, vytvořily si více šancí ke skórování a po zásluze tak získaly důležité 3 body, které by mohly výrazně přiblížit sezónní cíl, kterým je umístění v horní polovině osmičlenné tabulky. Důležité je ovšem "neusnout na vavřínech" a soustředit se na další velmi těžké zápasy, které nás čekají. V tréninkovém procesu je také ještě spousta věcí ke zlepšování a zdokonalování. :-)

Ve druhém jarním kole zajíždíme v sobotu 29. února na horkou půdu do Brna, které v tomto kole rozdrtilo Viktorku Plzeň na jejím hřišti 4:0 ! Očekáváme tedy tuhý boj, ale věříme, že si nějaké body z Brna přivezeme. :-)