FK Pardubice U-12

FC Slovan Liberec FK Pardubice U-12 7 : 8 (2 : 2) FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12

Přátelská utkání U-12 2019/2020 | přátelské utkání | 08.03.2020 | UMT Liberec

Vydařený závěr zápasu s Libercem.

Přinášíme vám hodnocení velmi kvalitního zápasu s Libercem.

FC Slovan Liberec - FK Pardubice 7:8 (2:2)

Sestava:

Ondrůšek - Holčapek, Jeřáb - Tomášek, Brychnáč, Smrčka - Förster, Hloušek (Novotný, Obermajer, Čvančar, Hoffman, Březina)

Střelci branek:

Förster Lukáš 3x

Hloušek Tonda 2x

Brychnáč Roman 2x

Tomášek Jan

Hodnocení trenérů:

V první třetině se hrálo velmi vyrovnané utkání, oba týmy se snažily hrát konstruktivně nahoru. Podařilo se nám vstoupit do zápasu rychlou brankou Förstera Lukyna, který získal míč ve vápně soupeře a zakončovall do odkryté branky. Během chvilky jsme opět využili dobrého napadání a soupeře donutiili chybovat.

Ve druhé třetině jsme měli více ze hry a zvládali jsme si vytvářet zajímavé šance po křídlech.

Třetí třetina byla opět velmi vyrovnaná, k vidění bylo několik slibných šancí z obou stran. Vítěznou branku se nám podařilo vstřelit asi 10 sekund před koncem zápasu, kdy po pěkné přihrávce od Jendy Tomáška uklízel míč do prázdné branky Tonda Hloušek. Děkujeme soupeři za sehrání velmi pěkného i přínostného zápasu.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.03.2020 | Zdroj fotky: )