FK Pardubice U-12

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-12 12 : 22 (2 : 0) FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12

Přátelská utkání U-12 2019/2020 | přátelské utkání | 31.01.2020 | UMT 9. ZŠ

Vydařené utkání s kvalitním soupeřem!

V pátek jsme zavítali na půdu prvoligového týmu.

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 12:22 (2:0)

Systém: 7+1 / 2 hřiště zároveň/

Hodnocení trenéra Marečka:

1.zápas - První poločas hodně rozhodovalo proměňování šancí. Kluci se dostali do několika dobrých příležitostí individuálním průnikem, a tyto šance proměnili. Zároveň soupeře ve výborných šancích pochytali naši gólmani, kteří výrazně podrželi tým. Při navýšení vedení se nám začalo více dařit herně a soupeře zatlačit na svoji polovinu. Poté se již soupeř dostával pouze do ojedinělých příležitostí, které byly zapříčiněné naší nepřesností ve výstavbě hry.

2.zápas - Druhý poločas byl velice vyrovnaný a bojovalo se o každý kus hřiště. Podstoupili jsme velké množství osobních soubojů, ze kterých převážně vycházeli mladoboleslavští jako vítězové. Kluci zaslouží pochvalu za zvládnutí nepříznivého stavu a bojování až do konce utkání.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.02.2020 | Zdroj fotky: )