FK Pardubice U-14

FC Trinity Zlín FK Pardubice U-14 1 : 4 (0 : 0) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Přátelská utkání U-14 2019/2020 | přátelské utkání | 23.02.2020 | UMT Vršava

Z víkendového tripu si vezeme dvě vítězství a remízu

Ve třech přípravných zápasech jsme změřili síly s týmy Slovácka, Žiliny a Zlína.

SOBOTA:

1.FC Slovácko - FK Pardubice  3:3  (1:2)

Branky:

11´ Reil (Bašík), 18´ Reil (Pěnkava), 22´soupeř, 44´ soupeř, 48´ soupeř, 59´ Kaválek (Koreček)

MŠK Žilina - FK Pardubice  3:5  (2:3)

Branky:

8´soupeř, 10´ Bašík (Pěnkava), 14´ soupeř, 24´ Bašík (Pěnkava), 30´Reil (Pěnkava), 39´ soupeř, 48´ Koreček (Valenta), 52´ Valenta (Kaufman)

NEDĚLE:

FC Fastav Zlín - FK Pardubice  1:4  (0:0)

Branky:

50´ Reil (Venzhöfer), 62´ soupeř, 66´ Bašík (Reil), 78´ Jůn (Valenta), 79´ Valenta (Jůn)

Reprezentovali nás:

Kedelidze, Kobera, Doleček M. -  Dymák, Kábele, Jindra, Zahradník, Kubín, Doleček J., Venzhöfer, Jůn, Koreček, Svatoň, Lorenc, Rek, Valenta, Pěnkava, Bašík, Kaufman, Reil, Kaválek,

Hodnocení zápasů:

V sobotu jsme si zahráli po dopolední procházce po historickém centru Žiliny proti celkům Slovácka a domácí Žiliny. Utkání se hrála na 2x30 minut a kluci v obou utkáních prokázali dobré fotbalové kvality podpořené vstřelenými brankami. Zvláště si ceníme kvalitního výkonu proti celku domácích, kteří měli ve svém středu dvě výrazné fotbalové osobnosti.

V neděli jsme na zpáteční cestě zajížděli na půdu Zlína. I v tomto utkání kluci i po dvou sobotních utkáních sehráli velmi kvalitní zápas ve vysokém tempu po celé utkání, kdy jsme kontrolovali hru a v druhém poločase jsme se rozstříleli a vstřelili čtyři branky.

Pochvala pro kluky za velmi vydařená utkání a kvalitní reprezentaci našeho oddílu.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 24.02.2020 | Zdroj fotky: )