FK Pardubice U-15

FC Vysočina Jihlava FK Pardubice U-15 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Přátelská utkání U-15 2019/2020 | přátelské utkání | 29.02.2020 | UMT Na Stoupách

Výsledek z Jihlavy

FC Vysočina Jihlava - FK Pardubice 2:0 (1:0) v posledním přátelském utkání jsme zaslouženě prohráli

Sestava: Lorenc - Procházka, Svatoš, Morávek, Prokeš - Flaška, Halda, Borůvka - Macák, Hoffman, Míšek

Střídali: Brož, Kaufman, Muller

V generálce na mistrovské utkání jsme zajížděli na Moravu do Jihlavy. Domácí tým se do nás od začátku pustil - výborný pohyb, agresivita a chuť nám dělala velké problémy. K tomu náš výkon nebyl optimální, vázla součinnost, chyběla agresivita v osobních soubojích a když už něco vyšlo, tak se to vzápětí zkazilo špatnou přihrávkou či zbrklou akcí. Proto poločas pro soupeře 1:0.

V druhém poločase se hra srovnala. Přidali jsme na pohybu, agresivitě a zlepšila se součinnost. Soupeř dál pokračoval v zajímavém výkonu, takže se často hrálo od vápna k vápnu. Ve hře už byly zajímavé prvky, ale bohužel z naší strany pouze po vápno. Bohužel v pokutovém území jsme byli stále neadekvátně připravený a tak jsme si vždy míč ukopli či jeje zakopli. Soupeř ke konci zápasu brejkem upravil na konečných 2:0.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.02.2020 | Zdroj fotky: )