FK Pardubice U-15

FK Dukla Praha FK Pardubice U-15 0 : 6 (0 : 4) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Přátelská utkání U-15 2019/2020 | přátelské utkání | 08.02.2020 | UMT Praha 6 - Juliska

Shrnutí zápasu U15 FK Dukla Praha

FK Dukla Praha - FK Pardubice 0:6 (0:4)

Sestava: Lorenc - Procházka, Rolenec, Svatoš, Metelka - Halda, Flaška, Borůvka - Macák, Prokeš, Brož

Střídali: Šimon, Kuja, Morávek, Kožený, Divišek, Muller

Střelci: Prokeš 2x, Macák, Kuja, Divišek

V přátelském utkání před jarními prázdninami jsme zajížděli na Julisku k týmu Dukla Praha. V krásném jarním počasí nás čekal kombinační tým, který si chtěl zahrát kvalitní zápas. Tento styl nám vyhovoval a proto bylo na co koukat.  Nám se dařil presink, kterým jsme soupeře tlačili a nutili k chybám. Když už se soupeři podařilo kombinací jít do útoku, tak jsme v obraně vše zvládli a šli nahoru. Po 20. minutách se nám podařilo překonat obranu soupeře a šli jsme do vedení. Poté již byla naše hra rychlejší a údernější, soupeř trochu spadnul dolů a bylo to poločasových 0:4.

Druhý poločas byl ze začátku v režii Dukly, která byla přímočarejší, ale vše jsme vyřešili. Poté jsme opět převzali otěže zápasu a dotáhli zápas do vítězného konce.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.02.2020 | Zdroj fotky: )