FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 2 : 1 (0 : 1) FK Pardubice U-15 FC Zbrojovka Brno

Přátelská utkání U-15 2019/2020 | přátelské utkání | 31.01.2020 | UMT Ohrazenice

Hodnocení zápasu FC Zbrojovka Brno

FK Pardubice - FC Zbrojovka Brno 2:1 (0:1) kvalitní hrou jsme vyhráli.....

Sestava: Šimon - Procházka, Rolenec, Svatoš, Prokeš - Halda, Flaška, Borůvka, Brož, Macák - Hoffman

Střídání: Muller, Kožený

Střelci: Borůvka, Macák

V dalším přípravném zápase jsme hned po soustředění přivítali v domácícm prostředí silný tým Brna. Hned od začátku se rozjela dynamická podívaná, která se lépe vyvíjela pro hosty. Jejich první akce skončila střelou do břevna a rohovým kopem, který přinesl jejich vedení. Poté jsme se několik minut oklepávali ze vštřelené branky, ale postupně jsme se zlepšovali. Dařilo se nám držet míč, dobrým pohybem jsme si vytvářeli prostory a tlačili se do vápna soupeře. Bohužel několik krásných akcí zabrzdil soupeř nebo nám o pár centimetrů akce nevyšla. Když už vše vyšlo, tak brankář předvedl skvělý zákrok.

V druhém poločase se vše opakovalo, my tvořili hru, ale jen po vápno. Opět jsme měli několik tutovek či zajímavých šancí, ale nedali. Soupeř poté ožil a začal více napadat, lépe se pohybovat a tak se hra více srovnala. S úbytkem sil se hra čím dál tím více otvírala a když už to vypadalo, že prohrajeme, tak Dominik Borůvka vymetl krásnou střelou šibenici. Poté nám konečně vyšla útočná kombinace a Kuba Macák zajistil zasloužené vítězství.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 31.01.2020 | Zdroj fotky: )