FK Pardubice U-19

FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 2 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-19 FC Vysočina Jihlava

Přátelská utkání U-19 2019/2020 | přátelské utkání | 18.01.2020 | UMT Ohrazenice

Kondiční blok přípravy je za námi a je potřeba začít herně ladit směrem k mistrovským zápasům

Tři týdny kondiční přípravy máme za sebou. Odehráli jsme tři přípravné utkání, které se nám určitě výsledkově vydařili. Ale ani herní stránka nebyla špatná.

SK Sigma Olomouc - FK Pardubice 2:5 (0:3)

Branky: 2., 20. Balog, 26. Štichauer, 57. Juliš, 74. Polívka.

Sestava:

1. poločas: Vyhnánek - Gočaltovský, Řehák, Kubart, Slavík - Kopecký, Štichauer, Balog - Čermák, Lebiš, Vilím.

2. poločas: Nalezinek - Gočaltovský (70. Řezáč), Řehák (75. Kopecký), Kubart, Slavík (60. Formáček) - Dostál, Březina, Boura - Juliš, Vítek, Polívka.

FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava 2:1 (1:0)

Branky: 32. Kopecký, 63. Kubart.

Sestava:

1. poločas: Nalezinek - Formáček, Řehák, Koukola, Slavík - Kopecký, Březina, Balog - Čermák, Lebiš, Polívka.

2. poločas: Vyhnánek - Řezáč, Dastych, Koukola (60. Kubart), Netolický - Gočaltovský, Štichauer, Boura (65. Koukola) - Vilím, Vítek, Dostál.

FK Pardubice - Bohemians Praha 1:0 (1:0)

Branka: 1. Sychra.

Sestava: Vyhnánek - Formáček (46. Gočaltovský), Řehák (46. Kopecký), Koukola, Kurka - Kubart, Sychra, Šimek - Čermák (75. Balog), Vítek (46. Lebiš), Balog (46. Vilím).

Trenér Pavel Němeček: " Ve třech přípravných utkáních jsme protočili nějakých 21 hráčů a 2 brankáře. Přístup hráčů jak k utkání, tak ale i k tréninkovému procesu byl dobrý. Můžeme konstatovat, že jsme v utkání byli velmi produktivní. Především v utkání s Olomoucí. Ve všech utkáních jsme se snažili o aktivní hru, kdy jsme chtěli dostat soupeře pod tlak a z nabídnutých možností se pokusit ohrozit branku soupeře. Teď je období, kdy je potřeba vyladit herní nedostatky a snažit se posouvat v detailech, aby naše hra byla efektivnější. Máme před sebou takové malé herní soustředění, ve kterém nás čekají dvě zahraniční mužstva. Utkáme se v Rakousku s Rapidem Vídeň a na Slovensku s Dubnicí nad Váhom. "

(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.01.2020 | Zdroj fotky: )