FK Pardubice WU-18

ABC Braník FK Pardubice WU-18 0 : 6 (0 : 1) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18

Pohár dorostenek 2019/2020 | 1. kolo | 27.10.2019 | UMT Praha - Braník

Hladký postup juniorek v poháru

V neděli juniorky jasně přehrály pražský Braník a vyhlíží soupeře pro třetí kolo,

2. kolo poháru dorostenek

ABC Braník - FK Pardubice 0:6 (0:1)

Hráno 27.10.2019 na UMT ABC Braník

Branky: 2x Betáková, 2x Minářová, Chabadová, Jedličková

Sestava: Bidlová - Borovičková (45' Hýlová), Širšová (60' Nekovářová), Suchanová, Holcová K. (45' Holcová T.) - Betáková (K), Hlušičková (45' Solničková), Hegrová (75' Jedličková) - Minářová, Chabadová (75' Janoušková), Spilková (25' Šindelářová)

Kamil Kozák (trenér Pardubic): V pohárovém zápase proti druholigovému Braníku dostaly větší šanci hráčky, které nejsou tolik vytížené v lize a začátek zápasu nám herně vyšel. Během první čtvrthodiny jsme si vytvořili 6 příležitostí ke skórování, ale podařilo se dát jen jednu branku. Ve 25. minutě bohužel přišlo zranění kolene Domči Spilkové. První zápas na umělé trávě (pokud se tedy tak šílenému povrchu na Braníku dá říkat...) a hned takové zranění... Přejeme Domče hodně síly a brzký návrat na hřiště.

Ve druhém poločase si holky vytvořily ještě více šancí než v prvním, zlepšila se efektivita a výsledkem bylo dalších 5 vstřelených branek. Jednoznačným negativem zápasu je zranění Domči, naopak pozitivem je návrat Terky Janouškové po dlouhodobém zranění kolene a Káji Jedličkové po únavové zlomenině nártu.

Po reprezentační přestávce nás nyní čekají zbývající 3 ligová podzimní kola. V neděli 3. listopadu doma přivítáme od 14 hodin na Letním stadionu pražskou Spartu. Doufáme ve velkou podporu fanoušků, pěkný zápas a dobrý výsledek pro nás.

(Autor: Kamil Kozák | Datum: 31.10.2019 | Zdroj fotky: )