FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 3 : 0 (1 : 0) FK Pardubice WU-18 FC Hradec Králové

1. liga dorostenek 2019/2020 | 10. kolo | 17.11.2019 | UMT Ohrazenice

Na závěr podzimu výhra v derby s Hradcem

V posledním kole podzimní části juniorky ovládly východočeské derby. Nejen dvěma góly se blýskla naše útočnice Verča Hýlová, ale i gestem fair play. Za stavu 1:0 nařídila rozhodčí pokutový kop v náš prospěch. Veronika jí opravila, že to byla ona, kdo fauloval a pokutový kop byl odvolán.

10. kolo 1. liga dorostenek

FK Pardubice - FC Hradec Králové 3:0 (1:0)

Branky: 2x Hýlová, Nekovářová

Sestava: Beránková (90' Bidlová) - Nekovářová, Suchanová, Vodvárková, Grundmannová (62' Borovičková)- Hegrová (62' Neradová), Betáková (25' Holcová T. ), Solničková - Minářová (80' Jedličková), Hýlová, Kružíková (45' Matějková)

Hodnocení: Po zásluze získala naše děvčata 3 body ve východočeském derby. Podařilo se nám skórovat hned z prvního útoku, kdy se po výkopu Báry a zatažení Natky trefila naše ostrostřelkyně Verča Hýlová. I po zbytek poločasu jsme byli aktivnější. Hra byla sice vyrovnaná , ale soupeřky jsme nepustili do žádné vážnější šance. My jsme několik nadějných akcí nedotáhli do finální fáze, na konci poločasu zachránila hostující hráčky výborným zákrokem jejich brankářka. Stínem prvního poločasu bylo zranění kolene Natky Betákové ,  které přejeme brzké uzdravení a návrat na trávník. Druhý poločas byl již zcela v naší režii,  soupeřkám docházely síly,  my střídáním hru ještě oživili. Obrana HK přesto dlouho odolávala, zlomit se nám jí podařilo až v poslední desetiminutovce. Na 2:0 zvýšila svým třetím podzimním gólem po rohovém kopu Soňa a konečnou podobu výsledku dala opět Verča. Tímto zápasem jsme zakončili podzimní sezónu. Děkujeme všem fanouškům za výbornou podporu ve většině domácích zápasů,  i díky nim přezimujeme na krásném čtvrtém místě prvoligové tabulky."

(Autor: Kamil Kozák | Datum: 29.11.2019 | Zdroj fotky: )