FK Pardubice WU-18

1. FC Slovácko FK Pardubice WU-18 4 : 2 (1 : 1) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18

1. liga dorostenek 2019/2020 | 7. kolo | 13.10.2019 | hřiště Kněžpole

Juniorky neudržely na Slovácku vedení a vrací se domů bez bodů

Po vyrovnaném poločase nás po rohovém kopu poslala do vedení Soňa Nekovářová. Domácím se však povedlo dvěma slepenými góly ze standardních situací otočit vývoj zápasu a v závěru přidat pojistku na konečných 4:2.

7. kolo 1. ligy dorostenek

1. FC Slovácko - FK Pardubice 4:2 (1:1)

Hráno 13. 10. 2019 v Kněžpoli u Uherského Hradiště

Branky: 21. Polášková Aneta, 63. Polášková Aneta (pen.), 67. Ohlídalová Terezie, 81. Murnyk Yevheniya - 24. Grundmannová Kristýna (pen.), 56. Nekovářová Soňa

Sestava: Bidlová - Nekovářová (73´ Borovičková), Suchanová, Vodvárková, Grundmannová "K" (73´ Spilková) - Betáková, Hegrová (64´ Minářová) - Holcová K. (52´ Holcová T.), Neradová, Kružíková (45´ Matějková) - Hýlová

Trenéři: K. Kozák a J. Matějka

Hodnocení: Naše děvčata se prezentovala kvalitní hrou, ale Slovácko si vypracovalo více příležitostí a po zásluze bralo doma všechny 3 body. Pro nás je výkon našich děvčat povzbuzením do další práce v tréninku, některé mechanismy mají holky již dobře vžité, jiné naopak méně. Největší slabinou je v současné době asi zřejmě přepínání z útočné do obranné fáze, které stále dělá některým našim hráčkám velké problémy. Naopak můžeme hráčky pochválit za přechodovou fázi, vysoký presink a důraz v osobních soubojích. Nyní nás čeká další reprezentační přestávka, kterou si vyplníme příští víkend pohárovým zápasem na hřišti pražského Braníku, kam jedeme s jednoznačným cílem vyhrát a postoupit do čtvrtfinále pohárové soutěže dorostenek.

(Autor: Kamil Kozák | Datum: 17.10.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )