FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 3 : 3 (0 : 1) FK Pardubice WU-18 FC Viktoria Plzeň

1. liga dorostenek 2019/2020 | 6. kolo | 06.10.2019 | Letní stadion Pardubice

Juniorky stáhly třígólovou ztrátu a vyhrály na penalty!

Skvělé drama se šťastným koncem předvedly v neděli v podvečer pardubické dorostenky v utkání proti Viktorii Plzeň. Necelých 20 minut před koncem prohrávaly o tři branky, přesto dokázaly vyrovnat a v penaltovém rozstřelu získat další bod!

6. kolo 1. ligy dorostenek

FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň 3:3 (0:1) p.k. 3:2

Branky: 72. Hýlová, 86. Hýlová, 90.+ 4 Kružíková - 45. Csordas, 49. Pavlíčková, 70. Csordas.

Sestava: Beránková - Vodvárková, Grundmannová (61. Minářová), Suchanová, Nekovářová (78. Borovičková) - Neradová, Betáková, Hegrová (61. Kružíková) - Matějková, Holcová T. (61. Solničková), Hýlová.

Zápas plný zvratů mohli diváci vidět v 6. kole 1. ligy dorostenek v neděli 6. 10. 2019 na Letním stadionu. Naše děvčata byla celý zápas lepší, nedokázala se však vypořádat s finální fází a Plzeň trestala naše chyby. V 70. minutě zápasu byl tak stav 0:3 (bohužel i vinou špatně posouzené ofsajdové situace…) a s námi to vypadalo velmi špatně.

Pak ovšem přišel úžasný zvrat, dvěma brankami Verči Hýlové a brankou Ádi Kružíkové v 93. minutě se nám podařilo vyrovnat! Na řadu přišel penaltový rozstřel, ve kterém byly naše hráčky přesnější a nám tak do tabulky přibyl ještě 1 bonusový bod, kterým jsme se dostali v tabulce právě před našeho soupeře a velkého rivala v boji o 4. příčku tabulky. Smekáme klobouk před vůlí našich děvčat poprat se s nepříznivým stavem, vítězství si za svůj výkon rozhodně zasloužily!

Děkujeme také fanouškům, kteří dokázali ke konci zápasu vytvořit úžasnou kulisu a svým fanděním jistě pomohli k obratu. V dalším kole zajíždíme v neděli 13. října na horkou půdu favorita ze Slovácka, kde se pokusíme překvapit a získat nějaký bodík.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.10.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )