FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 2 : 1 (1 : 0) FK Pardubice WU-18 Loko Brno H. Heršpice

1. liga dorostenek 2019/2020 | 4. kolo | 08.09.2019 | Letní stadion Pardubice

Juniorky slaví třetí vítězství v sezóně

V nedělním podvečeru si pardubické juniorky na Letním stadionu poradily s Lokomotivou Brno Horní Heršpice. Poprvé v pardubickém dresu nastoupila letní posila Eva Suchanová.

4. kolo 1. juniorské ligy

FK Pardubice WU18 - Lokomotiva Brno H.H. WU18 2:1 (1:0)

Branka: 2x Matějková

Sestava: Beránková (45' Bidlová) - Nekovářová, Grundmannová "K", Suchanová (76' Borovičková), Vodvárková, Betáková, Neradová (67' Solničková), Hegrová (67' Hlušičková), Hýlová (83' Spilková), Holcová Ter. (73' Kružíková), Matějková

Trenéři: Kamil Kozák a Jiří Matějka

Kamil Kozák (trenér): „Vydřené vítězství, ale zasloužené. Brno se prezentovalo aktivní hrou a na začátku utkání bylo lepším týmem. Poté, co jsme přežili 2 vážnější šance soupeřek, jsme převzali tvorbu hry, byli lepší a zaslouženě šli po nacvičeném signálu ze standartní situace do vedení. Ve druhém poločase jsme pokračovali v kvalitní hře, přidali druhou branku a vytvořili si několik nadějných příležitostí. Posledních 10 minut nás Brno zatlačilo, snížilo a pokoušelo se jednoduchou hrou dostat k šanci na vyrovnání. Tu jsme jim však již nedovolili a 3 body zůstaly po zásluze v Pardubicích. K poslednímu zápasu před reprezentační pauzou zajíždíme v sobotu na horkou půdu do Edenu.“

(Autor: Kamil Kozák | Datum: 10.09.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )