FK Pardubice WU-18

FC Hradec Králové FK Pardubice WU-18 0 : 2 (0 : 0) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18

1. liga dorostenek 2019/2020 | 3. kolo | 31.08.2019 | hřiště Nový Hradec

Vítězství juniorek ve východočeském ligovém derby

V třetím ligovém kole se juniorkám povedlo na hřišti v Novém Hradci porazit hradecké juniorky 2:0.

3. kolo 1. juniorské ligy

FC Hradec Králové WU18 - FK Pardubice WU18 0:2 (0:0)

Branka: 70 a 79 min Andrea Matějková

Sestava: Beránková - Urbancová (45' Borovičková), Vodvárková, Grundmannová "K", Nekovářová - Minářová (67' Kružíková), Betáková (84' Holcová K.), Solničková (45' Spilková), Matějková, Holcová Ter. (76' Hegrová), - Hýlová (80' Hlušičková)

Trenéři: Jiří Matějka a Martin Macháček

Jiří Matějka (trenér): „Od zápasu z Hradcem jsme očekávali vyrovnanoý zápas. V prvním poločase holky několika nepřestnostmi v rozehrávce a malým důrazem v soubojích nabídly domácím slibné pozice na zakončení. V největší šanci Hradce sebrala Bára Beránková v samostaném uniku míč z kopačky Sedláčkové při pokusu o kličku.

V druhém poločase jsme zlepšili kombinaci a pohyb bez míče.  Častěji jsme se dostávali do zakončení. Čekání na gól ukončila v 70 min. krásným volejem Ája Matějková po centru od Verči Hýlové. V 79 min perfektně zahrála přímý kop Janka Hegrová a Matějková neměla problém  trefit prázdnou branku.

V zápase jsme byli šťastnější, ke konci zápasu rozhodla lepší fyzická kondice našich juniorek a kvalitnější lavička. V neděli by jsme rádi potvrdili dobrý vstup do sezóny domácím zápasem Lokomotivou Brno Horní Heršpice, který se hraje na Letním stadionu od 17 hod.“

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 06.09.2019 | Zdroj fotky: )