FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 7 : 3 (3 : 2) FK Pardubice WU-18 FK Teplice

1. liga dorostenek 2019/2020 | 2. kolo | 25.08.2019 | Letní stadion Pardubice

Divoké vítězství dorostenek ve 2. kole ligy

V druhém kole si pardubické juniorky poradily s nováčkem soutěže z Teplic.

2. kolo 1. juniorské ligy

FK Pardubice WU18 - FK TepliceWU 18 7:3 (3:2)

Branka: 4x Hýlová, 2x Solničková, Neradová

Sestava: Bidlová (45' Beránková) - Borovičková (57' Spilková), Širšová (45' Hegrová), Grundmannová "K", Nekovářová - Neradová, Betáková (45' Chabadová), Solničková (75' Hlušičková) - Matějková, Holcová Ter. (70' Minářová), Hýlová

Trenéři: Kamil Kozák a Jiří Matějka

Kamil Kozák (trenér): „Po prohře na Spartě v 1. kole ligy jsme doma přivítali nováčka z Teplic. Na Letním stadionu se odehrál zajímavý zápas se spoustou brankových příležitostí, zvratů a nakonec i branek. Především díky našim hrubým chybám v defenzívě a neschopnosti lépe zužitkovat brankové situace se Teplice na Letním stadionu dlouho držely a ještě v 65. minutě byl stav 3:3 !!! Naštěstí se nám v závěru podařilo vstřelit několik branek a nakonec z toho bylo jasné vítězství.

S výkonem však spokojeni být nemůžeme. Je třeba v tréninku více pracovat na odstraňování zbytečných chyb v obranných činnostech, neustále zlepšovat kombinaci a především finální fázi - jak přihrávku, tak i zakončení.

V dalším kole zajíždíme k derby do Hradce Králové, kde nás nečeká nic lehkého a je třeba se na zápas pořádně připravit.“

(Autor: Kamil Kozák | Datum: 28.08.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )