FK Pardubice ženy

FK Dukla Praha FK Pardubice ženy 3 : 2 (1 : 1) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

1. liga ženy 2019/2020 | 11. kolo | 16.11.2019 | UMT Praha 6 - Juliska

Sobotní utkání proti Dukle ženskému týmu nevyšlo

V sobotu v podvečer se hrálo na pražské Julisce důležité utkání nejvyšší ženské soutěže. Pardubické hráčky v utkání vedly, már minut před koncem sahaly alespoň po bodu, ale nakonec jejich snažení vyšlo naprázdno. Soutěž má nyní přestávku a pokračovat bude zkraje února, za týden ale čeká na pardubické fotbalistky ještě pohárové utkání v Hradci Králové.

11. kolo 1. ligy žen

FK Dukla Praha - FK Pardubice 3:2 (1:1)

Branky: 41. Skálová, 60. Hladíková, 84. Lišková - 20. Pavlasová, 80. Dvořáková. ŽK: 2:1 (Houbová, Hladíková - Novotná). Rozhodčí: Špindlerová - Šafránková, Hessová. Diváků: 100.
Sestava: Maršíková - Matějková, Reinberková, Kabeláčová, Flidrová (61. Fialová) - Kupková - Kubečková, Kunáková, Novotná (86. Prokůpková), Pavlasová (70. Ninczová) - Dvořáková.

Ondřej Bačo (trenér Pardubic): „Do zápasu na Julisce jsme nevstoupili moc dobře a domácí tým měl sérii rohových kopů. Tu jsme přečkali a začali přejímat otěže zápasu. Po dlouhé přihrávce za obranu jsme se gólem Pavlasové ujali vedení. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat, ale bohužel ani samostatné nájezdy sami na branku jsme nedotáhli ke kýženému druhému gólu. Vyrovnání domácích přišlo z brejku po zbytečné ztrátě míče na středu hřiště.

V poločase jsme si řekli, jak chceme hrát, ale bohužel hráčky tentokrát neplnily pokyny trenérů. Domácí se dostali do vedení, na které jsme v 80. minutě odpověděli vyrovnáním Dvořákové. Bohužel, o 4 minuty později přišel přímý volný kopy, chyba naší brankářky a body zůstaly na Julisce. Jsem velmi zklamaný z hry středové řady a útoku. Nebyli jsme schopni využít rychlosti našich hraček, s výjimkou situace při první brance. Dále mě mrzí, že v zakončení řešíme většinu situací alibisticky. V poločase to mohlo být 3:0 pro nás, ale vše je jinak…“

(Autor: FK Pardubice | Datum: 18.11.2019 | Zdroj fotky: Pavel Jiřík ml. )