FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 1 : 7 (1 : 4) FK Pardubice ženy SK Slavia Praha

1. liga ženy 2019/2020 | 10. kolo | 02.11.2019 | stadion Pod Vinicí

Ženský tým podlehl favorizované pražské Slavii

Pardubický ženský tým přivítal v sobotu na Vinici lídra prvoligové tabulky, pražskou Slavii. I když se hra našich fotbalistek zlepšuje, na účastníka Ligy mistrů to zatím nestačilo.

10. kolo 1. ligy žen

FK Pardubice - SK Slavia Praha 1:7 (1:4)

Branka: 5. Fialová - 2. Persson, 11. Veselá, 22. Kožárová, 42. Persson, 63. Kožárová, 83. Divišová, 88. Szewieczková. Bez karet. Rozhodčí: Soukupová - Kánská - Štěpánková. Diváků: 75.

Sestava: Pošvová - Ličmanová, Reinberková, Kabeláčová, Flidrová (60. Merklová) - Fialová (51. Kubečková), Novotná (75. Vlačihová), Kunáková, Kupková, Pavlasová (70. Ninczová) - Dvořáková (65. Prokůpková).

Ondřej Bačo (trenér Pardubic): „I přes čtyři inkasované branky si myslím, že prvních 45 minut patřilo z naší strany k nejlepším v podzimní části soutěže. Sebevědomí bylo na vysoké úrovni a holky si ověřily, že je možné hrát s každým týmem, vstřelená branka je toho důkazem. Škoda jen, že jsme žádnou z dalších akcí nedotáhli až do konce.

Druhý poločas už tak povedený nebyl a mrzí nás hlavně dvě inkasované branky v závěru zápasu. Zápasy s takovými týmy, jako jsou obě pražská S, jsou skvělou školou pro naše mladé mužstvo. Děkujeme holkám za výkon!“

(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.11.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )