FK Pardubice U-18

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-18 0 : 3 (0 : 3) FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18

Česká liga dorostu U-18 2019/2020 | 12. kolo | 27.10.2019 | UMT 9. ZŠ

Zasloužená výhra s Mladou Boleslaví

Po velmi dobrém výkonu jsme zaslouženě přivezli všechny body z Mladé Boleslavi.

FK Mladá Boleslav B - FK Pardubice B  0 : 3 (0:3)

Branky : 7 a 25. Lebiš, 38. Vilím

Sestava: Nalezinek - Kalaš (80.Netolický), Dastych, Koukola, Slavík - Kopecký,

Březina (46.Pithart) - Polívka (65. Faltejsek), Štichauer,

Vilím (70. Nguyen) - Lebiš (75. Šplíchal).

V prvním poločase jsme na hřišti byli jasně lepším týmem. Vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, z nichž jsme tři dokázali proměnit, i když některé ještě zůstaly neproměněny.

Druhý poločas domácí tým opticky vyrovnal hru, ale jeho akce končili před čarou velkého vápna, kde dobře pracovala naše obrana a nedovolila domácím skórovat. Naopak i my jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, které jsme však již nedokázali proměnít.

I v tomto utkání jsme prokazali zlepšené herní výkony z minulých zápasů a zaslouženě jsme si odvezli všechny body. Za předvedený výkon trenéři chválí celý tým.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.10.2019 | Zdroj fotky: )