FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 3 : 2 (2 : 2) FK Pardubice U-16 MFK Chrudim

Česká liga dorostu U-16 2019/2020 | 5. kolo | 08.09.2019 | stadion Dolíček

Ubojované vítězství U-16 s Chrudimí

V dalším mistrovském utkání jsme po boji zdolali soupeře z Chrudimi.

FK PARDUBICE – MFK CHRUDIM 3:2 (2:2)

Branky: 19. Lexman (Jeník), 21. Pandula (Lexman), 46. Šmahel (Lexman) – 28., 30. Soupeř

Sestava: Starý – Zeman, Solnička, Svoboda, Sedláček – Jakeš (46. Machů), Jeník, Šmahel (75. Záruba) – Kraj (60. Brychnáč), Lexman, Pandula

Proti fyzicky vyspělejšímu soupeři jsme začali velmi dobře, 25 minut jsme na hřišti dominovali a vedli jsme 2:0. Pak soupeř znatelně přidal na důrazu a než jsme se s tímto faktem srovnali, bylo vyrovnáno. Do konce poločasu se již nic podstatného nestalo. Na začátku druhé půle jsme opět odskočili do vedení. Snaha o fotbalové pojetí z naší strany nechyběla, ale důrazného a bojovného soupeře nebylo snadné překonat. Druhá půle příliš šancí nenabídla, my jsme své náznaky neproměnili, soupeř šel sám na bránu, ale Dan Starý nás výrazně podržel a zápas jsme pak již dotáhli do vítězného konce. Pochvala pro kluky za nasazení, bojovnost a snahu o fotbalovost.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 09.09.2019 | Zdroj fotky: FK Pardubice )