FK Pardubice U-16

FK Admira Praha FK Pardubice U-16 1 : 4 (1 : 4) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2019/2020 | 4. kolo | 01.09.2019 | hřiště Hovorčovická

U-16 zvítězila na Admiře

V dalším mistrovském utkání jsme po vydařeném výkonu zejména v první půli porazili Admiru.

FK ADMIRA PRAHA –FK PARDUBICE 1:4 (1:4)

Branky: 1. Soupeř – 3. Sedláček (Břeň), 9. Machů (Lexman), 22. Machů, 31. Lexman

Sestava: Šimůnek – Břeň (70. Netolický), Solnička, Svoboda (60. Tecl), Sedláček – Zeman, Šmahel, Machů (60. Záruba) – Kraj (60. Brychnáč), Lexman, Pandula (70. Husák)

Hned na začátku utkání jsme po chybě v rozehrávce inkasovali. Kluky to ale nakoplo a celý první poločas byli jasně lepší. Byli jsme silní na míči, hráli hodně aktuvně a vytvářeli jsme si šance, z nichž jsme čtyři proměnili. Po půli tempo trochu uvadlo a hrálo se více ve středu pole. Oba týmy si vypracovaly pár šancí, ale skóre se již neměnilo. Kluky chválíme za předvedený výkon, zejména v první půli.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 02.09.2019 | Zdroj fotky: FK Pardubice )