FK Pardubice U-16

AC Sparta Praha FK Pardubice U-16 3 : 5 (2 : 4) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2019/2020 | 1. kolo | 11.08.2019 | TCM Praha - Strahov

Výborný vstup U-16 do soutěže na Spartě

Po výborném výkonu jsme jsme zvítězili na trávníku Sparty Praha.

AC SPARTA PRAHA – FK PARDUBICE 3:5 (2:4)

Branky: 8., 17., 75. Soupeř – 14. Machů (Břeň), 20. Machů (Sedláček), 37. Pandula (Sedláček), 45. Machů (Lexman), 61. Brychnáč (Machů).

Sestava: Starý – Břeň (75. Netolický), Hanč, Solnička, Sedláček – Zeman (66. Jeník), Machů, Šmahel – Kraj (60. Brychnáč), Lexman (75. Jakeš), Pandula (60. Novák).

Kluci si na Spartu přenesli pohodu z přípravných zápasů a odehráli vynikající zápas. Po celé utkání jsme byli aktivnějším týmem, silní v držení míče a kombinaci a vypracovali jsme si šance, které se nám dařilo proměňovat. Kluky šlechtí, že od své hry neustoupili ani po obdržených dvou brankách v první půli, které pramenily z chyb při snaze o kombinační hru a konstruktivní řešení i složitějších situací. Na některé kombinace, při kterých kluci hýřili sebevědomím a odvahou byla radost pohledět. Chválíme všechny plejery za výborný výkon.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 11.08.2019 | Zdroj fotky: FK Pardubice )