TJ Jiskra Ústí n. O. FK Pardubice B 1 : 0 (1 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Česká fotbalová liga sk. B 2019/2020 | 9. kolo | 05.10.2019 | stadion Ústí n/O.

Těsná prohra rezervy v Ústí nad Orlicí

V rámci 9. kola Fortuna ČFL skupiny B zajížděla pardubická rezerva do Ústí nad Orlicí. Na velmi těžkém terénu se hrálo hodně bojovné utkání, které nakonec rozhodla branka Habrmana již v 11. minutě. Vyrovnávací branka Parka nebyla uznána a tak si tři body připsala domácí Jiskra.

9. kolo

TJ Jiskra ústí nad Orlicí - FK Pardubice B 1:0 (1:0)

Domácí šli do vedení v 11. minutě, kdy po otočeném autu Vaňous vysunul do šance Habrmana a ten střelou po zemi otevřel skóre - 1:0. Za dvě minuty vyrovnal po centru z pravé strany ve skluzu Park, ale branka "překvapivě" nebyla uznána pro údajný ofsajd, který však dle videozáznamu nebyl ani náhodou... Poté už není k zápasu co více dodávat, snad jen, že domácí potřebovali vyhrát a to se také stalo...

Fakta - branka: 11. Habrman. ŽK: 1:6. Rozhodčí: Kvítek z Liberce (Martínek, Linhart). Delegát: Hanzal ze Stráže nad Nežárkou. Diváků: 350.

Sestavy - ÚSTÍ: Jeřábek - Langer, Skalický, Chleboun, Grepl - Habrman, Špatenka, Falta, Mayer (81. Krátký) Souček, Vanous (87. Abrahams).

FK PCE B: Vyhnánek - Rambousek, Zukal, Lněnička, Outrata - Pavlas (77. Řezníček), Spěvák, Jiroutek, Zelenka (67. Sytko) - Kepl, Park (87. Pitter).

Kamil Řezníček, trenér FK Pardubice B: " Utkání se hrálo na terénu, který byl na hranici regulérnosti a na tomto se fotbal hrát nedal. Od začátku až do konce se pouze bojovalo, což spíše vyhovovalo domácím. Přesto se naši hráči s těmito těžkými podmínkami vyrovnali dobře, za což zasluhují pochvalu. Domácí vstřelili jednu branku, nám bohužel vyrovnávací gól uznán nebyl a tak jedeme s Ústí bez bodů. "

(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.10.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )