FK Pardubice B FK Pardubice B 1 : 3 (1 : 2) FK Pardubice B FK Chlumec nad Cidlinou

Česká fotbalová liga sk. B 2019/2020 | 8. kolo | 28.09.2019 | stadion Pod Vinicí

Nepovedené utkání rezervy s Chlumcem

V sobotním odpoledni přivítala pardubická rezerva soupeře z Chlumce nad Cidlinou. Celkově nepovedené utkání a to nejen ze strany domácích hráčů znamenalo prohru 1:3 a navíc do dalších zápasů přijde i o vyloučeného Kováře...

8. kolo

FK Pardubice B - FK Chlumec nad Cidlinou 1:3 (1:2)

Domácí začali dobře a již v 10. minutě Hlavatý orazítkoval tyč hostující branky. Za dvě minuty šli ale do vedení hosté. Po faulu Kováře zahrával přímý kop T. Labík a trefil se přesně - 0:1. Domácí šli za vyrovnáním a to přišlo po půlhodině hry, kdy po rohu Leeho zakončoval Kovář, gólman Petr vyrazil míč na tyč a Tomáš Kepl zblízka uklidil míč do sítě - 1:1! O vedení ale domácí záhy přišli, když se po ztrátě míči od Slámy dostal ke střele z dvaceti metrů Čáp a jeho pokus od břevna byl gólový - 1:2. Do druhé půle šli domácí s cílem vyrovnat, ten však vzal za své již ve 48. minutě, kdy byl za strčení do faulujícího soupeře vyloučen Kovář. Přesilovku hosté využili již po pěti minutách, kdy se na zadní tyči prosadil znovu T. Labík - 1:3. Domácí se sice v deseti snažili o korekci výsledku, ale takticky hrající hosté je k ohrožení branky skoro nepustili... Divně vedené utkání tak skončilo výhrou hostů v poměru 1:3...

Fakta - branky: 30. Kepl - 12. a 53. T. Labík, 33. Čáp. ČK: 1:0 (48. Kovář). ŽK: 3:0. Rozhodčí: Šulcová z Čelákovic (Martínek, Šafránková). Delegát: Poppr z České Lípy. Diváků: 90.

Sestavy - FK PCE B: Hrnčíř - Lněnička (57. Outrata), Zukal, Čihák, Sláma - Miker (83. Zelenka), Hlavatý, Kovář, Lee (57. Park) - Mužík, Kepl (67. Jiroutek).
CHLUMEC: Petr - Špidlen, Havel, Kopáč, Trávníček (83. Žahourek) - Novotný (75. J. Labík), Čáp, Koubek, Kučera (81. Jarkovský), T. Labík - Korba (46. Bastin).

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " V první půli jsme byli silnější na míči, lépe jsme kombinovali a vypracovali jsme si možnosti, z kterých jsme mohli skórovat, ale v pokutovém území jsme nebyli dost důrazní. Soupeři k vedení stačili dvě střely na branku, je však třeba podotknout, že obě byli výstavní. Do druhé půle jsme se snažili vyrovnat a utkání otočit v náš prospěch. Vše však zhatilo brzké vyloučení našeho hráče. Soupeř poté utkání zkušeně dohrál a ještě jsme obdrželi třetí branku. Na zvrat v utkání jsme, přes veškerou snachu, poté již neměli. "

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 28.09.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )