1. SK Prostějov FK Pardubice 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice FK Pardubice

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020 | 4. kolo | 10.08.2019 | stadion Prostějov

Ani ve čtvrtém kole jsme nenašli přemožitele

Pardubický A-tým se vrací z Prostějova s cenným bodem. O tom, že utkání se nehrálo v rukavičkách svědčí počet žlutých karet, nicméně diváci neviděli žádný gól. Dělba bodů je ale spravedlivá.

4. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

1. SK Prostějov – FK Pardubice 0:0 (0:0)

První polovina úvodního poločasu přinesla namísto fotbalové krásy spíše množství nepřesností, chyb, zmařených přihrávek či pokažených centrů. Světlou výjimkou byl náběh Rolince, který na poslední chvíli zastavil včasným vyběhnutím brankář Letáček.

Iniciativu v první půli měli Východočeši, kteří navíc často operovali v nebezpečné blízkosti branky Hanáků. Jenže z této převahy vyplynulo jen několik rohových kopů, z nich se však žádná větší šance neurodila. A když se do zakončení dostal aktivní Soli, jeho střela jen prosvištěla těsně vedle horního růžku prostějovské branky.

Po změně stran Hanáci přidali a Letáčka vystrašil hlavičkou Kotouč. Několik minut poté nepřekonal Koudelka, který se dostal k vyraženému míči, dobře postaveného Letáčka. V 56. minutě měl pro změnu největší šanci hostů Černý, ale na domácího gólmana z dobré pozice nevyzrál.

Čtvrt hodiny před koncem mohli Pardubáci strhnout vedení na svou stranu. Po rohu hlavičkoval Solil do tyče, bohužel se nenašel nikdo, kdo by odražený míč vrátil do sítě. Utkání, které se rozhodně nehrálo v rukavičkách, tak skončilo po remíze 0:0 dělbou bodů.

Fakta - bez branek. ŽK: 2:4 (Rolinc, Koudelka - Jeřábek, Pfeifer, Solil, Toml). Rozhodčí: Hocek z Benešova (Kříž, Mojžíš). Delegáti: Tulnger a Chytil. Diváci: 768.

Sestavy - Prostějov: Bréda – Kotouč, Janíček (83. Střeštík), Schuster – Koudelka, Pašek, Biolek, Lutonský (77. Pernackyj), Zapletal – Rolinc, Píchal (65. Šteigl).
FK PCE: Letáček – Čelůstka, Toml, Šejvl, Prosek – Jeřábek – Pfeifer (56. Mužík), Solil, Hlavatý (90. Zifčák), Kohút (83. Sokol) – P. Černý.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.08.2019 | Zdroj fotky: )