FC PBS Velká Bíteš FK Pardubice B 0 : 3 (0 : 2) FK Pardubice B FK Pardubice B

Přátelská utkání B-týmu 2019/2020 | přátelské utkání | 20.07.2019 | hřiště Velká Bíteš

Výhra rezervy ve Velké Bíteši

Ve druhém přípravném utkání zajížděla pardubická rezerva k hřiště účastníka divizní skupiny D do Velké Bíteše, kde díky hattricku Leeho zvítězila 3:0.

Přípravné utkání

FC PBS Velká Bíteš - FK Pardubice B 0:3 (0:2)

Fakta - branky: 36., 42. a 51. z pen. Lee.

Sestava FK PCE B: Hrnčíř - Březina (46. Rambousek), Lněníčka, Outrata, Sláma - Jiroutek (75. Březina), Bureš (46. Hofman) - Park (55. Sytko), Řezníček (46. Stýblo), Suchochléb (69. Bureš) - Lee (79. Suchochleb).

První poločas do 36. minuty to byl vyrovnaný zápas bez šancí na obouch stranách.V 36. minutě po přesné průnikové přihrávce Řezníčka se poprvé prosadil útočník Lee. Druhá branka přišla v 42. minutě, kdy se opět prosadil Lee z trestného kopu z hranice vápna přesnou střelou do pravé šibenice - 0:2.

Ve druhém poločase přebrali aktivitu hosté a zatlačili soupeře na jejich půlku. V 51. minutě po průniku Slámy a faulu v šestnátce se pískala penalta, kterou proměnil Lee a završil hattrick. Do konce zápasu již pardubičtí neproměnili další slibné šance a proto zůstal konečný výsledek 0:3.

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 21.07.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )