FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 5 : 1 (2 : 1) FK Pardubice ženy FK Čáslav

2. Celostátní liga ženy 2018/2019 | nadstavba 2 | 11.05.2019 | Letní stadion Pardubice

Ženský A-tým se po třech letech vrací do ligy!

Postupový mečbol proměnily pardubické fotbalistky na první pokus a po sobotní výhře nad Čáslaví mohou slavit postup do nejvyšší soutěže. Druhý tým tabulky zdolaly na Letním stadionu vysoko 5:1.

2. kolo nadstavby 2. ligy žen

FK Pardubice - FK Čáslav 5:1 (2:1)

Branky: 20. Novotná, 36. Ninczová, 56. Novotná, 59. Ninczová, 79. Kunáková - 38. Burešová.

Sestava: Maršíková - Vlačihová (46. Merklová), Kabeláčová, Kupková, Kunáková - Kubečková, Novotná (60. Fialová), Černá, Pavlasová (46. Prášilová) - Urbancová (80. Martínková), Ninczová (60. Prokůpková).

Komentář trenérů: "Zápas jsme začali velmi nervózně, tíha důležitého utkání dopadla na celý tým. Byla ale cítit touha po vítězství, které by nám s předstihme zajistilo postup do první ligy, to bylo rozhodující. Slavíme vítězství v zápase, který určitě vejde do historie pardubického ženského fotbalu. Hráčkám patří velký dík."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.05.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )