FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 3 : 1 (1 : 1) FK Pardubice ženy FK Teplice

2. Celostátní liga ženy 2018/2019 | nadstavba 1 | 05.05.2019 | Letní stadion Pardubice

Ženy vstoupily do baráže vítězně

Ženský A-tým vstoupil do baráže, ve které se rozhoduje o postupujícím do nejvyšší soutěže, nedělním vítězstvím nad Teplicemi. Hostující tým sice vedl, domácí hráčky ale vývoj utkání otočily a zaslouženě zvítězily.

1. kolo nadstavby 2. ligy žen

FK Pardubice - FK Teplice 3:1 (1:1)

Branky: 30. Prokůpková, 64. Kunáková, 75. Urbancová - 18. Motyčková.
Sestava: Pošvová - Vlačihová (61. Matějková), Kupková, Černá, Kunáková - Kubečková, Neradová (53. Merklová), Prášilová (84. Maršíková), Pavlasová - Ninczová (78. Reinberková), Prokůpková (55. Urbancová).

Pardubický tým byl po celé utkání lepší a aktivnější, nicméně hostující celek vedl poté, co ho do vedení poslala Motyčková. Po několika nevyužitých šancích na vyrovnání se trefila po půlhodině hry zblízka Prokůpková a poločas skončil nerozhodně 1:1.

Po hodině hry už šly domácí hráčky do vedení, když se z trestného kopu krásně trefila Kunáková. Zápasové skóre uzavřela čtvrt hodiny před koncem Urbancová a domácí tým získal vítězství 3:1. To v praxi znamená, že pokud hráčky zvítězí za týden s Čáslaví, budou mít jistotu postupu do 1. ligy!

„Zápas jsme si na jeho začátku opět zbytečně komplikovali, s přibývajícím časem jsme opět projevili svou fotbalovost, která byla rozhodujícím faktorem, který nás dovedl ke konečnému výsledku,“ řekl k utkání Martin Pešek. „Děvčatům jsme věřili až do konce a chceme jim poděkovat.“

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.05.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )