FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 5 : 1 (2 : 0) FK Pardubice WU-18 FC Hradec Králové

1. liga dorostenek 2018/2019 | baráž 6 | 09.06.2019 | stadion Pod Vinicí

Juniorky v neděli na Vinici porazily Hradec!

Premiérové utkání pardubických juniorek na trávníku hlavního stadionu na Vinici se nadmíru vydařilo. Přišla slušná divácká návštěva, dorazil i pardubický "kotel" a domácí hráčky navíc zvítězily 5:1. V konečné tabulce nejvyšší soutěže jim patří konečné 5. místo.

6. kolo - nadstavbová část

FK Pardubice - FC Hradec Králové 5:1 (2:0)

Branky: 4. Novotná, 10. Betáková, 49. Betáková, 73. Fialová, 74. Neradová - 81 Sováková.
Sestava: Beránková (80. Holcová T.) - Matějková, Grundmannová (76. Šindelářová), Vodvárková, Jedličková (68. Spilková) - Neradová (76. Minářová), Betáková, Novotná (73. Hlušičková) - Hýlová, Chabadová (68. Kružíková), Fialová (73. Solničková).
Trenéři: K. Kozák a J. Matějka

Hodnocení: Za nádherného počasí, před více než 100 diváky a s hlasitou podporou kotle FK Pardubice, si naše dorostenky na Vinici jednoznačně poradily v derby s děvčaty z Hradce a zvítězily rozdílem třídy.

Holky si zápas užily od úvodního hvizdu až do pozápasové děkovačky s kotlem. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit a pomohli tak ke krásnému zakončení letošní sezóny.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.06.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )