FK Pardubice WU-18

FC Viktoria Plzeň FK Pardubice WU-18 3 : 3 (2 : 0) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18

1. liga dorostenek 2018/2019 | baráž 5 | 02.06.2019 | hřiště Dobřany

Juniorky v Plzni finišovaly, ale mají jen bod

Nepříznivě se vyvíjelo utkání 5. kola nadstavbové části 1.ligy pro pardubické juniorky. Dvakrát prohrávaly o dvě branky, ale nakonec dokázaly minutu před koncem vyrovnat na konečných 3:3. Bohužel, penaltový rozstřel dopadl lépe pro domácí fotbalistky.

4. kolo - nadstavbová část

FC Viktoria Plzeň - FK Pardubice 3:3 (2:0), p.k. 4:2

Branky: 34. Štichová, 37. Polcarová, 45. Csordas - 42. Matějková, 57. Vodvárková, 79. Vodvárková.

Sestava: Bidlová - Nekovářová (40. Holcová K.), Vodvárková, Grundmannová (69. Šindelářová), Jedličková - Betáková - Matějková, Hlušičková (40. Borovičková), Holcová T., Solničková (61. Beránková)  - Chabadová (40. Kružíková)

Trenéři: K. Kozák a J. Matějka

Hodnocení:

Stejně jako ve všech předchozích zápasech proti Plzni se na hřišti odehrával vyrovnaný souboj dvou kvalitních soupeřů. Po nepříliš herně vydařeném 1. poločas jsme udělali několik změn v sestavě; přešli jsme ze 4-1-4-1 na 4-3-3, překopali téměř celou obranu a vytvořili úplně nový úderný útok.

Ve 2. poločasu si holky vytvořily řadu šancí, vstřelily 3 branky, nastřelily břevno… Dalo by se tedy říci, že remíza a následná prohra v penaltovém rozstřelu je pro nás málo, tento zápas jsme měli vyhrát… Pochvala patří všem našim hráčkám, že se ve velkém vedru vydaly ze všech sil a nevzdaly to ani za nepříznivého stavu 0:2, respektive 1:3.

Ligu uzavřeme příští neděli derby zápasem s Hradcem v atraktivním prostředí stadionu na Vinici od 17 hodin.  Doufáme ve velkou podporu všech našich fanoušků a zveme tímto i diváky, kteří se třeba ještě nikdy s ženskou kopanou nesetkali. Přijďte nás podpořit!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 04.06.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )