FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 2 : 2 (2 : 0) FK Pardubice WU-18 FC Viktoria Plzeň

1. liga dorostenek 2018/2019 | baráž 2 | 27.04.2019 | Letní stadion Pardubice

Juniorky remizovaly s Plzní, ale zvládly rozstřel

Dva body braly pardubické juniorky za sobotní utkání proti Plzni. Naše hráčky utkání dobře rozehrály, vedli o přestávce 2:0. Po změně stran soupeřky vyrovnaly, při penaltovém rozstřelu se radovaly domácí hráčky.

2. kolo - nadstavbová část

FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň 2:2 (2:0), p.k. 4:3

Branky: 14. Neradová, 25. Chabadová - 47. Kolorosová, 71. Strašilová.

Sestava: Bidlová - Nekovářová, Grundmannová (74. Širšová), Vodvárková, Jedličková - Betáková - Matějková, Neradová, Novotná (64. Spilková), Fialová (64. Solničková) - Chabadová (74. Šindelářová).

Kamil Kozák, trenér: „Ve druhém kole nadstavby jsme přivítali plzeňskou Viktorku, se kterou bojujeme o konečnou pátou příčku v tabulce dorostenecké ligy. Stejně jako oba předchozí zápasy s tímto soupeřem bylo utkání pohledné, se spoustou pěkných akcí na obou stranách. Pardubická děvčata si vytvořila v zápase více šancí, první poločas byl zcela v naší režii.

Bohužel ve druhé půli po našich chybách soupeřky dokázaly vyrovnat. V penaltovém rozstřelu jsme stejně jako v Plzni byli šťastnější a urvali tak druhý bonusový bod pro sebe. Příští kolo vyjíždíme k derby zápasu do Hradce Králové.“