FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 1 : 0 (0 : 0) FK Pardubice WU-18 FK Dukla Praha

1. liga dorostenek 2018/2019 | baráž 1 | 13.04.2019 | Letní stadion Pardubice

Juniorky v prvním kole nadstavby porazily Duklu

V sobotu hostily pardubické juniorky v úvodním kole nadstavby o udržení pražskou Duklu. I když měly domácí hráčky převahu a celou řadu šancí, na vítězný gól si musely počkat do předposlední minuty, kdy ho vstřelila Matějková.

1. kolo - nadstavbová část

FK Pardubice - FK Dukla Praha 1:0 (0:0)

Branky: 79. Matějková. ŽK: Neradová, Hýlová.
Sestava: Beránková - Matějková, Grundmannová (68. Vrabcová), Nekovářová (57. Chabadová), Spilková (56. Jedličková) - Neradová, Betáková, Novotná - Fialová (79. Hlušičková), Vodvárková, Hýlová (79. Šindelářová).

Zápas s Duklou Praha byl pro naše juniorky, kterým jen o jediý bod utekla účast ve skupině, bojující o titul, prvním utkáním nadstavby. Souboj s Duklou byl speciální pro Káju Jedličkovou a Báru Vrabcovou, které se po více než roční pauze vrátily po operaci křížových vazů zpět do mistrovského zápasu. Naopak posledním byl tento zápas letos pro Verču Hýlovou, kterou čeká delší pauza kvůli plánované operaci ramene.

Na Letním stadionu byl k vidění zápas se spoustou šancí, především na naší straně, ale rozhodl ho jediný gól, který vstřelila Ajka Matějková minutu před koncem. V dalším zápase budeme po velikonoční pauze hostit za 14 dní plzeňskou Viktorku.