FK Pardubice U-13

FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13 6 : 4 (1 : 1) FK Pardubice U-13 SK Vysoké Mýto

Česká liga žáků U-13 2018/2019 | 23. kolo | 25.05.2019 | stadion Dolíček

Bojovné utkání s Vysokým Mýtem!

V sobotu ráno jsme sehráli asi nejtěžší utkání v mistrovské části na jaře.

FK Pardubice - SK Vysoké Mýto 6:4 (2:1)

Sestava:

Kobera - Venzhöfer, Svatoň, Kábele - Kaufman, Koreček, Bašík - Kaválek (Valenta, Pěnkava, Topolský, Kubín, Rek, )

Střelci branek:

Valenta Adam 2x

Koreček Adam 2x

Lorenc Robert

Pěnkava Tomáš

Hodnocení utkání:

Tentokrát úvodní minuty patřily hostům, kteří se ujali rychlého vedení po pěkné střele Radka Kusého. O vyrovnávací branku se postaral hlavou v pokutovém území Adam Koreček. Stejný hráč se postaral i o vedoucí branku na 2:1, když se ukopl nádhernou střelou z dálky do šibenice. Soupeř však nesložil zbraně a neustále si vytvářel zajímavé šance, a ke konci první třetiny se mu podařilo vyrovnat na 2:2. Nástup do druhé třetiny nám vyšel na výbornou, podařilo se nám získat větší jistotu na míči a lépe si počínat v situacích pod tlakem. O branku na 3:2 se tentokrát postaral Robert Lorenc, který oprášil své gumáky a vystřelil pumelici skoro až do Čeperky.., jinak řečeno -> střela skončila v pravém horním rohu branky. O další dvě branky se postaral "kanonýr" Adam Valenta a rázem jsme byli ve vedení 5:2. Soupeř však neustále "kousal" a dokázal snížit na rozdíl 2 branek. O poslední branku se postaral "sváteční střelec" Tomáš Pěnkava, který upravil skóre na konečných 6:4. Pochvalu zaslouží celý tým za skvěle zvládnuté zápasy v tomto týdnu! I v tomto utkání se ukázalo, že náš herní projev nebyl v některých momentech hry nebyl podle našich představ a stále máme na čem pracovat! Poděkování patří i klukům z Vysokého Mýta za sehrání velmi kvalitního zapásu, které bylo napínavé od začátku až do konce.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.05.2019 | Zdroj fotky: )