FK Pardubice U-13

FC Hradec Králové FK Pardubice U-13 2 : 8 (1 : 4) FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13

Česká liga žáků U-13 2018/2019 | 22. kolo | 22.05.2019 | hřiště Háječek

Velká dominance na míči proti Hradci!

Přinášíme vám hodnocení ze včerejšího utkání proti Hradci Králové.

FC Hradec Králové - FK Pardubice 2:8 (1:4)

Sestava:

Kobera - Kubín, Kábele, Venzhöfer - Topolský, Rek, Lorenc - Valenta (Pěnkava, Svatoň, Dymák, Bašík, Koreček)

Střelci branek:

Valenta Adam 3x

Pěnkava Tomáš 3x

Rek Matěj

Topolský Pavel

Hodnocení zápasu:

Vstup do utkání nám vyšel na výbornou, podařilo se nám hned ve 2. minutě zaskočit soupeře průnikovou přihrávkou za obranou a Adam Valenta otevřel brankový účet. Soupeř dokázal pohotově zareagovat a vyrovnal po pěkné akci. Dokázali jsme se však s vyrovnávací brankou dobře popasovat a přidali jsme ještě více na aktivitě. Díky tomu se nám podařilo vstřelit další 3 branky. Od 31. minuty soupeř zvolil jiný způsob hry a nám chvilku trvalo, než jsme dokázali najít volné prostory při postupné kombinaci. Až na jeden protiútok, ze kterého jsme dostali branku, jsme byli ve druhé třetině lepším týmem a zvládli jsme dát i 3 branky. Začátkem 3. třetiny nás soupeř zatlačil a nám dělalo velké problémy vyjet pod tlakem. Po 9. minutách jsme se dostali zpět do hry a začali jsme si zase vytvářet zajímavé šance. Poslední tečkou za povedeným výkonem byla pěkná branka Tomáše Pěnkavy na konečných 8:2.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.05.2019 | Zdroj fotky: )