FK Pardubice U-13

FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13 7 : 1 (4 : 1) FK Pardubice U-13 FC Sellier & Bellot Vlašim

Česká liga žáků U-13 2018/2019 | 21. kolo | 11.05.2019 | stadion Dolíček

Herně vydařený konec zápasu!

Přinášíme vám hodnocení sobotního mistrovského zápasu s Vlašimí!

FK Pardubice - FC SaB Vlašim 7:1 (1:0)

Sestava:

Kobera - Kaufman, Svatoň, Zahradník - Bašík, Venzhöfer, Zahradník - Kaválek (Topolský, Kubín, Lorenc, Valenta, Kábele, Dymák)

Hodnocení zápasu:

Od první minuty jsme měli v utkání herní dominanci na míči, ale chyběl nám správný pohyb v přechodu směrem nahoru. Naše výstavba hry byla velmi pomalá a často i nepřesná. Až ve třetí třetině jsme se výrazně zlepšili, začali jsme vytvářet daleko větší tlak na míč a zlepšili jsme i konstruktivní rozehrávku od brankáře. I přes velký počet vstřelených branek kvalitnímu soupeři nejsme spokojeni s dnešním projevem po většinu zápasu. Do dalších zápasů si můsíme vzít z utkání ponaučení a přistupovat ke každému zápasu s daleko lepším nasazením!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 13.05.2019 | Zdroj fotky: )