FK Pardubice U-13

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-13 1 : 3 (0 : 3) FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13

Česká liga žáků U-13 2018/2019 | 14. kolo | 20.03.2019 | hřiště UMT 9. ZŠ Ml. Boleslav

Herní převaha ve druhé třetině

Přinášíme Vám hodnocení z dnešního mistrovského utkání.

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 1:3 (0:3)

Sestava:

Kobera - Kubín, Topolský, Dymák - Bašík, Koreček, Pěnkava - Rek (Valenta, Kaufman, Kaválek, Kedelidze, Venzhöfer)

Střelci branek:

Pěnkava Tomáš

Bašík Petr

Kubín Vojtěch

Hodnocení zápasu:

Po nervózním začátku, kdy nás soupeř přehrával v držení míče a v osobních soubojích, jsme se probrali až ve druhé třetině. Ve které jsme jasně dominovali ve všech činnostech a podařilo nám vstřelit 2 branky. Začátkem 3. třetiny jsme pokračovali ve velmi dobré hře a navýšili o další branku. Na konci utkání jsme po kontaktní brance soupeře znervózněli. A zbytečně jsme zjednudušili herní projev a přestali se nabízet. Celkový pocit z utkání je však pozitivní, protože jsme ukázali týmového ducha do posledních minut.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 20.03.2019 | Zdroj fotky: )