FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 3 : 3 (2 : 0) FK Pardubice U-17 FK VIAGEM Příbram

1. Celostátní liga U-17 2018/2019 | 18. kolo | 23.03.2019 | UMT Ohrazenice

Penaltová výhra U17 nad Příbramí

Proti Příbrami jsme prohospodařili tříbrankový náskok, nakonec jsme brali bonusový bod po penaltovém rozstřelu.

FK PARDUBICE – FK PŘÍBRAM 3:3 (2:0) na pen. 4:2

Branky: 18. Vilím (Štichauer), 45.Čermák (Štichauer), 47. Nguyen (Čermák) – 49., 64. Vošmik, 62. Gabriel

Penalty proměnili Čermák, Hajník, Koukola, Štichauer

Sestava: Nalezinek – Faltejsek (55. Kalaš), Hajník, Koukola, Slavík – Vilím, Řezáč, Čermák, Hampl (80. Březina), Nguyen (81. Koutský) – Štichauer

V první půli jsme byli nebzepečnější a zaslouženě jsme si vybudovali dvoubrankový náskok. Ještě další dvě naše akce hrozily gólem, soupeře jsme celkem drželi na uzdě. Na začátku druhé půle jsme přidali třetí branku, ale soupeři se vzápětí hlavou po rohu podařilo snížit. Příbram vrhla všechny síly do útoku a dvěma slepenými góly se jí podařilo srovnat. Po hodině hry se tak začínalo znovu. Průběh pak byl trochu opatrnější, každá strana si vypracovala jednu vyloženou šanci, nám navíc nebyl uznám gól kvůli ofsajdu. O bodu navíc pro nás pak rozhodl penaltový rozstřel. Soupeř předvedl velkou kvalitu v útočné fázi, ale měl okénka v obraně, škoda, že se nám jich nepodařilo využít víc. Kluky chválíme za bojovnost a přístup k utkání.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 24.03.2019 | Zdroj fotky: FK Pardubice )