FK Pardubice B

FC Horky nad Jizerou FK Pardubice B 3 : 0 (2 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2018/2019 | 28. kolo | 01.06.2019 | hřiště Horky n/J.

Třetí prohra rezervy v řadě

Na hřišti nováčka z Horek nad Jizerou se v sobotu představila pardubická rezerva, ale v tomto zápase ji nebylo souzeno bodovat... Povinný videozáznam není na tvcom.cz dodnes...

FC Horky nad Jizerou - FK Pardubice B 3:0 (2:0)

Domácí celek potřeboval tři body jistoty k záchraně soutěže a bohužel v tomto duchu bylo utkání vedeno... Když se k tomu přidalo neproměňování šancí hostů, kdy zejména Šafařík měl sám čtyři dobré příležitosti. Hattrickem se blýskl domácí Radek Mynář, ale zejména druhý gól do šatny z vymyšlené penalty byl tím zásadním pro vývoj zápasu... pardubická rezerva si tak po pěti výhrách v řadě nyní připsala již třetí porážku v řadě. Stále se však drží na pěkném druhém místě a v sobotu dopoledne v krajském derby se Slatiňany bude chtít nepříznivou bilanci posledních kol zvrátit.

Fakta - branky: 26., 45. z pen. a 90. Mynář. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Nejedlo z Benátek nad Jizerou (Maiello, Matoušek). Delegát: Skála z Merklína. Diváků: 160.

Sestava FK PCE B: Šmíd - Rambousek (71. Jirásek), Pekárek, Spěvák, Březina - Novotný (61. Rek), Jiroutek, Solil, Bureš (67. Zelenka) - Mužík, Šafařík.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.06.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )