FK Čáslav FK Pardubice B 2 : 0 (0 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2018/2019 | 26. kolo | 19.05.2019 | stadion Čáslav

Dvoubranková prohra rezervy v Čáslavi

Po pěti výhrách v řadě zajížděla v neděli pardubická rezerva do Čáslavi, ale na stadionu Pod Hrádkem se jim tentokrát nedařilo a prohráli 2:0, když se o výsledku rozhodlo již v první půli.

26. kolo

FK Čáslav - FK Pardubice B 2:0 (2:0)

Vstup do zápasi vyšel lépe domácím a již v 10. minutě Petrů v koncovce přehodil Šmída - 1:0. Hostům se tentokrát moc nedařilo a v poslední minutě první půle po centru Vocela Hannich hlavou upravil na poločasovch 2:0. Do druhého poločasu hosté udělali dvě změny, ale ani ty ke korekci výsledku nevedly. Největší šanci měl v 80. minutě Bureš, ale nedal, tudíž utkání skončilo dvoubrankovou výhrou Čáslavi.

Fakta - branky: 10. Petrů, 45. Hannich. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Klečka z Trutnova (Pilný, Ježek). Delegát: Kabyl z Nymburka. Diváků: 115.

Sestava FK PCE B: Šmíd - Rambousek (46. Zelenka), Kopřiva, Zukal, Sokol - Lee (46. Bureš), Kudrna, Jiroutek (75. Spěvák), Mužík - Šafařík, Huf.

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " Utkání se nám tentokrát vůbec nepovedlo. Měli jsme špatný vstup do utkání, v defenzivní činnosti jsme vyráběli hrubé individuální chyby a v ofenzívě jsme byli prakticky neškodní. Po přestávce jsme prostřídali, herně jsme se mírně zvedli, ale hráli jsme pouze po vápno a žádnou větší šanci jsme si bohužel nevypracovali. Vzhledem k tomu, že se domácím podařilo vstřelit v první půli dvě branky, tak vyhráli zaslouženě. "

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 20.05.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )