FK Pardubice B FK Pardubice B 6 : 0 (3 : 0) FK Pardubice B MFK Trutnov

Fortuna Divize C 2018/2019 | 22. kolo | 20.04.2019 | stadion Pod Vinicí

Rezerva deklasovala Trutnov

V sobotním odpoledni přivítala pardubická rezerva na svém hřišti Pod Vinicí Trutnov, který deklasovala tenisovým skóre 6:0. Hned pět branek vsítil David Huf.

22. kolo

FK Pardubice B - MFK Trutnov 6:0 (3:0)

První šanci měli domácí v 16. minutě, když měl gól na kopačce Šafařík, ale brankář Šťastný jeho úmysl přečetl. Ve 31. minutě byl ve vápně faulován Sokol, ale píšťalka sudího překvapivě mlčela... Hned za minutu však šli pardubičtí do zaslouženého vedení, když na konci akce byl Huf - 1:0. Tři minuty před pauzou zvýšil Huf na 2:0 a v nastavení první půle stejný hráč dokonal hattrick - 3:0. Převaha domácích pokračovala i ve druhé půle, kdy se nejdříve křížnou střelou prosadil Sokol, aby v závěru přidal další dva góly David Huf, jenž tak uzavřel skóre na konečných - 6:0!

Fakta - branky: 32., 42., 45. (+1), 77. a 87. Huf, 53. Sokol. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Vokoun z Kladna (Matoušek, Kvaček). Delegát: Tereba z Prahy. Diváků: 80.

Sestavy - FK PCE B: Šmíd - Zukal, Kopřiva, Kudrna (80. Rambousek), Březina - Lee (46. Bureš), Spěvák (69. Zelenka), Jiroutek, Sokol - Šafařík (78. Rek), Huf.
TRUTNOV: Šťastný - Turner (74. Brejcha), Vyhnánek (83. Macek), Makovský, Mařas (80. Dvořák) - Tobiaš, Holubec, Zieris, Knap - Kejzlar (46. Valášek), Matějka.

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " Zápas proti Trutnovu jsme odehráli velice dobře, byli jsme jasně lepší. Soupeř s nami vydržel držet krok zhruba třicet minut, poté jsme začali dávat branky a zaslouženě jsme si připsali tři body za výhru. Kluky musím pochválit za kvalitní týmový výkon, kdy nad všemi výrazně vyčníval David Huf, který vstřelil pět branek. "

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 20.04.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )