FK Pardubice U-15

1. FC Slovácko FK Pardubice U-15 4 : 5 (1 : 3) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Přátelská utkání U-15 2018/2019 | přátelské utkání | 02.02.2019 | UMT Širůch

Hodnocení víkendových utkání na Moravě

V sobotu a neděli jsme se utkali s celky Slovácka a Zlína.

1.FC Slovácko - FK Pardubice  4:5 (1:3)

Sestava:

Šimůnek, Starý - Záruba, Tecl, Zeman, Schmidt, Machů, Solnička, Jeník, Brychnáč, Lexman, Kraj, Netolický Husák

Branky:

17´Machů (Lexman), 28´Brychnáč (Lexman), 37´Lexman (Starý), 60´Netolický (Lexman), 61´Lexman (Brychnáč)

Hodnocení:
    Velmi pohledné utkání, kdy se oba týmy snažili hrát kombinační fotbal. Domácí byli o něco lepší v kombinaci a přechodu středního pásma, my jsme byli nebezpečnější v přímočarosti a rychlém protútoku. Útočná fáze převládala nad obranou. Oba týmy si ještě vypracovaliy několik příležitostí ke skórování.

Fastav Zlín - FK Pardubice  4:3 (3:1)

Sestava:

Šimůnek, Starý - Záruba, Tecl, Zeman, Machů, Solnička, Jeník, Brychnáč, Lexman, Kraj, Netolický Husák

Branky:

36´Lexman (Brychnáč), 74´Lexman (Machů), 79´Zeman

Hodnocení:

V druhém zápase na Moravě jsme propspali začátek a již v osmé minutě prohrávali 2:0. V matném výkonu jsme pokračovali i nadále a až naše branka v závěru prvního poločasu nás povzbudila. Druhý poločas jsme zvládli daleko lépe, i když se na klucích projevovala únava z předchozího zápasu. Vypracovali jsme si několik příležitostí ke skórování, ale až v závěru se nám podařilo korigovat výsledek na 4:3. Škoda nevydařeného prvního poločasu.

Kluky chválíme za předvedené výkony po oba dny.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 04.02.2019 | Zdroj fotky: )