FK Pardubice U-13

FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13 5 : 4 (2 : 1) FK Pardubice U-13 SK Motorlet Praha

Přátelská utkání U-13 2018/2019 | přátelské utkání | 20.02.2019 | UMT Ústí nad Orlicí

Vítěžná branka padla v poslední minutě.

Přinášíme Vám hodnocení ze včerejšího přípravného utkání s Motorletem Praha.

Fk Pardubice - Motorlet Praha 5:4 (2:1)

Hráno: v Ústí nad Orlicí - 2x40min (10+1)

Sestava:

Kobera 40'(40'Kadelidze) - Bašík,Topolský,Pěnkava,Lorenc - Kábele,Svatoň,Valenta,Kubín,Jůn -Koreček (Zahradník,Bíško,Martinec,Kaválek,Kaufman)

Branky:

Koreček Adam 2x
Kubín Vojtěch 1x
Kaufman Jakub 1x
Jůn Josef 1x

Hodnocení:

V zápase s kvalitním protivníkem jsme vyzkoušeli netradiční situaci pro kluky. Každý hráč nastoupil na postu, na kterém nikdy nehrál. např.(útočník na pozici stopera atd..) Začátek utkání se nám povedl, byli jsme aktivní a měli jsme výbornou kombinaci. Soupeř hrozil pouze z brejkových situací. Zaslouženě jsme naši převahu zúročili ve vedení 2:0. Další možnosti byli nevyužity a soupeř v závěru poločasu korigoval na 2:1. Po přestávce náš výkon nebyl už tak kvalitní - slába koncentrace, špatný pohyb, prohrané osobní souboje a individuální i týmové chyby umožnili soupeři otočit výsledek na 2:4. Zlom přišel ve 20 minutě druhé půle. Po neproměněné penaltě našeho soka, kluci opět zvýšili napadání, agresivitu 1na1 a začali si vytvářet šance. Závěr střetnutí byl skvělý! Chlapci dokázali v 79. a 80. minutě otočit utkání na 5:4 po velkém týmovém úsilí. Děkujeme Motorletu Praha za sehrání výborného utkání. Pochvalu zaslouží naši hráči za přístup k utkání a za správné zareagování na nový post. Určitě to tento model zopakujeme v budoucnu.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.02.2019 | Zdroj fotky: )