FK Pardubice U-13

FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13 3 : 4 (0 : 1) FK Pardubice U-13 FC Vysočina Jihlava

Přátelská utkání U-13 2018/2019 | přátelské utkání | 17.02.2019 | UMT Ohrazenice

Hodnocení utkání s Jihlavou!

Od 9. hodin jsme hráli zápas na velké hřiště. Poté následoval zápas na malé hřiště, ve kterém nastoupilo i několik šikovných hráčů z ročníku 2007.

FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava 8:3 (4:0)

Sestava:

Kedelidze - Dymák, Svatoň, Venzhöfer, Kubín - Koreček - Lorenc, Rek - Kaufman, Pěnkava, Topolský (Bašík)

Hodnocení utkání:

V utkání hraném na velkém hřišti jsme působili v prvním poločase skvěle! Dařilo se nám soupeře přehrávat po celých 30 minut. Zvládali jsme se prosazovat v soubojích 1na1 i v přechodu směrem nahoru. Ve druhém poločase došlo z naší strany k polevení a soupeř toho hned využil.

FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava 3:4 (1:0)

Sestava:

Kobera - Kaválek, Martinec, Zahradník - Ditrich, Vencl, Vašek - Tareš (Valenta, Dostál, Skokan, Kosek)

Tareš, Valenta Kobera

Hodnocení zápasu:

V utkání hraném na malém hřišti se nám vydařil vstup do utkání, působili jsme velmi sebevědomě a aktivně v útočné činnosti. Velké problémy jsme však měli v zakončení v situacích, když jsme šli samostatně na brankáře. Ke konci utkání nám došly síly a prohráli jsme těsně o 1 branku.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.02.2019 | Zdroj fotky: )