FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 3 : 5 (2 : 0) FK Pardubice U-14 FK Jablonec

Přátelská utkání U-14 2018/2019 | přátelské utkání | 02.03.2019 | UMT Ohrazenice

Hodnocení zápasu FK Jablonec

FK Pardubice - FK Jablonec 3-5 (2-0)

Sestava: Šimon - Pluhař, Reinberg, Metelka, Novotný - Kožený, Divišek, Flaška, Muler - Prokeš, Macák

Střelci: Flaška 2x, Macák

Střídali: Lorenc, Koreček, Kubín, Kaufman, Lorenc Robert, Morávek

V posledním přípravném zápase jsme se v domácím prostředí utkali s týmem Jablonce. Úvod zápasu a celý první poločas byla aktivita na naší straně, soupeře jsme tlačili a šli do zakončení. Výstavba hry a kombinace nám vycházela až na poslední pasáž kolem vápna, ale postupem času si to sedlo. Stejně jako zakončení, které ze začátku postrádalo na přesnosti a síle, ale poté nám vyšlo a projevilo se to v poločasovém vedení. Zároveň musíme zmínit, že i soupeř byl nebezpečný a hrozil rychlými protiútoky, které jsme ale vyřešili.

V druhém poločase se obraz hry ze začátku srovnal, ale stále jsme byli aktivní a útočili. Postupem času jsme se ale začali uspokojovat a již nebyli tolik aktivní. Soupeř toho využil a začal se osmělovat. Poté naším nedůrazem, ztrátou koncentrace a i několika chybami soupeř otočil zápas a dovedl jej do vítězného konce.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.03.2019 | Zdroj fotky: )