FK Pardubice U-14

FC Zbrojovka Brno FK Pardubice U-14 10 : 2 (4 : 1) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Přátelská utkání U-14 2018/2019 | přátelské utkání | 23.02.2019 | UMT Brněnské Ivanovice

Hodnocení zápasu FC Brno

FC Zbrojovka Brno - FK Pardubice 10-2 (4-1)

Sestava: Lorenc - Procházka, Reinberg, Metelka, Novotný - Flaška, Halda, Pluhař, Vondrouš, Prokeš - Divišek

Střídali: Muller, Macák, Morávek

Střelci: Flaška, Novotný

V dalším přípravném zápase jsme cestovali do Brna, kde nás čekalo mrazivé počasí s větrem a rozměrově menší umělá tráva. Vstup do zápasu jsme měli slušný - dostali jsme do několika slibných šancí v pokutovém území, ale chyběl patřičný důraz a i gólová chuť. Tu právě ukázal vzápětí soupeř, který svoje šance dokázal zakončit a šel do vedení. Postupem hry soupeř začal kralovat hlavně ve středu zálohy, kde jsme hráli strašně složitě a na moc dotyků s míčem. Bohužel ani důraz nebylna patřičné úrovni. K tomu jsme vytvořili několit fatálních chyb, které soupeř potrestal a bylo to poločasových 1-4.

V druhém poločase se nám podařil vstup, kdy jsme soupeře nepustili 10 minut za polovinu, ale bez gólového efektu. Pokud si stále budeme dávat u branky soupeře přednost, budeme ještě si lépe připravovat pozici či nepřitrdíme, tak se těžko vstřílí branky. Soupeř nám totiž hned vzápětí ukázal jednoduchost a přímočarost křídelní akce s centrovným míčem a uklizením do branky. Naše slušná hra v druhém poločase tím vyšuměla do prázdna a soupeř na hřišti kraloval.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 24.02.2019 | Zdroj fotky: )